KLINIKA STOMATOLOGICZNA

HOLLYDENTmedycyna
estetyczna
medycyna
estetyczna

O NAS /

Ideą powstania HOLLYDENT było zapewnieie holistycznego podejścia w leczeniu stomatologicznym. Motywem przewodnim zaś jest nie tylko wyleczenie bieżących problemów, ale przede wszystkim usunięcie przyczyn, dzięki czemu uzyskujemy długotrwałe efekty leczenia.

Satysfakcja i uśmiech pacjentów jest dla nas największą nagrodą dlatego też nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy i na bieżąco implementujemy najnowocześniejsze technologie.

Specjalizujemy się w skomplikowanym leczeniu endodontycznym - m.in usuwaniu załamanych narzędzi, leczeniu protetycznym i implantologicznym, chirurgii, ortodoncji oraz stomatologii estetycznej.

Z myślą o wymagających pacjentach oraz tych, którzy chcą zmienić coś w swoim wyglądzie stworzyliśmy HOLLYDENT deluxe, gdzie stomatologia estetyczna spotyka się z medycyną estetyczną.

O NAS /KONTAKT /

42 710 76 47


697 107 647


95-015 Głowno, ul. T. Czackiego2
Email: info@hollydent.pl

 

96-100 Skierniewice, ul. Kopernika 5

Tel 606 54 55 05


FORMULARZ KONTAKTOWY

Copyright © 2013 Hollydent

strony internetowe łódź

Skomplikowane leczenie kanałowe, czyli leczenie endodontyczne, udrażnianie zobliterowanych kanałów, usuwanie złamanych narzędzi, zabiegi te wmagają wiedzy i precyzji ale również odpowiedniego, najnowocześniejszego sprzętu. Wszystko to dostępne jest w HOLLYDENT. Dlatego też lekarze dentyści kierując do nas pacjentów mają gwarancję rzetelnie wykonanych zabiegów a solidarność zawodowa gwarantuje powrót pacjentów po zakończonym leczeniu.

Pacjenci poszukujący rozwiązań estetycznych, kompleksowego leczenia stomatologicznego, którego efektem będzie hollywoodzki uśmiech odnajdą w naszych gabinetach pełną satysfakcję i zadowolenie.