KLINIKA STOMATOLOGICZNA

HOLLYDENTmedycyna
estetyczna
medycyna
estetyczna

IMPLANTY /

Podejmując decyzję o leczeniu implantologicznym zastanawiamy się na jaki system implantów się zdecydować. Poszukując informacji o różnych implantach i ich rodzajach, kiedy każdy opisywany jest przez producenta jako ten niezawodny i znakomity na wszystkie okazje, czujemy się zagubieni i tak naprawdę nie wiedmy czym się kierować decydując się na leczenie implantologiczne.

Każdy system implantologiczny składa się z śruby, potocznie nazywany implantem, która jest osadzona w tkance kostnej i pełni funkcję taką jak korzeń zęba. Na tym sztucznym korzeniu zęba, implancie mocowany jest ząb, czyli korona protetyczna. Mocowanie odbywa się za pomocą elementu, który nosi nazwę łącznika protetycznego. Łączniki mogą być standardowe lub indywidualne wykonywane dla potrzeb konkretnego przypadku.

 

Implanty


KONTAKT /

42 710 76 47


697 107 647


95-015 Głowno, ul. T. Czackiego2
Email: info@hollydent.pl

 

96-100 Skierniewice, ul. Kopernika 5

Tel 606 54 55 05


FORMULARZ KONTAKTOWY

Copyright © 2013 Hollydent

strony internetowe łódź

Skomplikowane leczenie kanałowe, czyli leczenie endodontyczne, udrażnianie zobliterowanych kanałów, usuwanie złamanych narzędzi, zabiegi te wmagają wiedzy i precyzji ale również odpowiedniego, najnowocześniejszego sprzętu. Wszystko to dostępne jest w HOLLYDENT. Dlatego też lekarze dentyści kierując do nas pacjentów mają gwarancję rzetelnie wykonanych zabiegów a solidarność zawodowa gwarantuje powrót pacjentów po zakończonym leczeniu.

Pacjenci poszukujący rozwiązań estetycznych, kompleksowego leczenia stomatologicznego, którego efektem będzie hollywoodzki uśmiech odnajdą w naszych gabinetach pełną satysfakcję i zadowolenie.