KLINIKA STOMATOLOGICZNA

HOLLYDENTmedycyna
estetyczna
medycyna
estetyczna

HOLLYDENT DELUXE - MEDYCYNA ESTETYCZNA /


   Zapraszamy Państwa do Hollydent Deluxe, gabinetu medycyny estetycznej, gdzie możesz skorzystać
z zabiegów, które mają na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia i zachowania jak najdłużej młodego
a także naturalnego wyglądu.
   Zabiegi te nieinwazyjnie poprawiają rysy twarzy, kondycję skóry, wygładzają zmarszczki oraz nawilżają
i ujędrniają skórę, a także korygują niedoskonałości natury.

Umów się już dziś na konsultację i skorzystaj z profesjonalnej wiedzy oraz doświadczenia naszych lekarzy,
a będziesz oczarowany efektami.

 

 

Medycyna estetyczna w  Hollydent Deluxe to między innymi zabiegi takie jak: mezoterapia skóry, toksyna botulinowa, wypełnianie zmarszczek, peelingi chemiczne.

 

 

Mezoterapia skóry


Mezoterapia igłowa to doskonała metoda profilaktyki hamująca proces starzenia skóry i przywracająca jej piękny i zdrowy wygląd. Cechują ją całkowita bezbolesność oraz natychmiastowa skuteczność.

Polega na dostarczeniu do skóry właściwych substancji takich jak peptydy, witaminy, minerały, kwas hialurynowy, które stymulują naturalne mechanizmy naprawcze skóry oraz powstrzymują działanie wolnych rodników, a nieusieciowany kwas hialurynowy wiąże wodę dzięki czemu uzyskujemy optymalne nawilżenie naskórka i skóry właściwej.
Zabiegi mezoterapii mają działanie przeciwzmarszczkowe, regenerujące i zwiększające elastyczność skóry, redukujące celulit, usuwające przebarwienia skóry - efekt rozjaśnienia, w przypadku mezoterapii głowy zapobiega wypadaniu włosów i wzmacnia je.
Proponujemy mezoterapię twarzy, szyi, ud, dłoni, głowy.

Przeciwskazania dla mezoterapii to przewlekłe lub ostre choroby skóry, infekcje np. opryszczka w obszarze zabiegu, alergia na składniki, ciąża i karmienie piersią, cukrzyca.Toksyna botulinowa

Zabieg ten powoduje czasowe zahamowanie procesu uwalniania acetylocholiny. W efekcie następuje rozluźnienie mięśni i redukcja zmarszczek.
Zmarszczki ulegają całkowitej lub częściowej likwidacji, następuje złagodzenie wyrazu twarzy, która wygląda naturalnie przy zachowaniu ogólnej mimiki.
Toksyna botulinowa zaczyna działać już po 2 -3 dniach od momentu wstrzyknięcia. Natomiast pełny efekt terapeutyczny jest widoczny dopiero po 7-10 dniach. Efekt po zabiegu utrzymuje się średnio kilka miesięcy.
Stosowanie toksyny botulinowej wskazane jest w leczeniu zmarszczek gładzizny czoła spowodowanych nadmiernym kurczeniem się mięśnia marszczącego brwi oraz mięśnia podłużnego nosa a także nadpotliwości.

Toksynę botulinową stosuje się w usuwaniu zmarszczek wokół oczu, poziomych zmarsczek skóry czoła, zmarszczek skóry nosa, w obrębie górnej wargi, korekscji kącików ust, fałdy podbródka, korekcji linii żuchwy, pionowych zmarszczek szyi - "pierścień Wenus" i "szyja indycza", korekcie blizn.

Zabieg polega na wstrzyknięciu cienką igłą podskórnie lub śródskórnie Botoxu, trwa około 15 minut i jest małoodczuwalny.

 

Wypełnianie zmarszczek usieciowanym kwasem hialuronowym.

 
Zabieg ten powoduje w zależności od konsystencji aplikowanego preparatu od likwidacji drobnych zmarszczek w przypadku płynnej do modelowania twarzy i ciała w przypadku gęstej. Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią rolę nośnika, umożliwiając transport substancji odżywczych w głąb skóry, a już ich sama obecność w skórze pobudza produkcję kolagenu. Decyduje on o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim właściwościom, pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek.
Kwas hialuronowy można podawać praktycznie w każde miejsce na ciele.
Najczęściej stosuje się go do:

    wypełniania zmarszczek
    wypełniania bruzd nosowo-wargowych
    modelowania kształtu twarzy
    uwydatniania policzków
    powiększania i ujędrnianie ust
    uwydatnienia brody
    likwidacji cieni pod oczami

Zabieg jest mało odczuwalny i polega na podaniu preparatu w kilku-kilkunastu miejscach.Uzyskuje się natychmiastowy efekt, który utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Każde kolejne podanie kwasu hialuronowego wydłuża ten czas.


 
Peelingi chemiczne twarzy

 Peelingi są zabiegami, które polegają na złuszczeniu zewnętrznej warstwy naskórka za pomocą odpowiednio dobranych substancji chemicznych. Aplikowana przez lekarza substancja wnika głęboko w skórę, dzięki czemu usunięcie powierzchniowej warstwy naskórka inicjuje odpowiednią odbudowę i przebudowę głębiej położonych komórek.
Efektem tego zabiegu jest bardziej jędrna i sprężysta skóra. Jednakże uzyskanie takich efektów możliwe jest tylko wtedy, gdy wykonywane są przez doświadczonych specjalistów.KONTAKT /

42 710 76 47


697 107 647


95-015 Głowno, ul. T. Czackiego2
Email: info@hollydent.pl

 

96-100 Skierniewice, ul. Kopernika 5

Tel 606 54 55 05


FORMULARZ KONTAKTOWY

Copyright © 2013 Hollydent

strony internetowe łódź

Skomplikowane leczenie kanałowe, czyli leczenie endodontyczne, udrażnianie zobliterowanych kanałów, usuwanie złamanych narzędzi, zabiegi te wmagają wiedzy i precyzji ale również odpowiedniego, najnowocześniejszego sprzętu. Wszystko to dostępne jest w HOLLYDENT. Dlatego też lekarze dentyści kierując do nas pacjentów mają gwarancję rzetelnie wykonanych zabiegów a solidarność zawodowa gwarantuje powrót pacjentów po zakończonym leczeniu.

Pacjenci poszukujący rozwiązań estetycznych, kompleksowego leczenia stomatologicznego, którego efektem będzie hollywoodzki uśmiech odnajdą w naszych gabinetach pełną satysfakcję i zadowolenie.