KLINIKA STOMATOLOGICZNA

HOLLYDENTmedycyna
estetyczna
medycyna
estetyczna

DLA LEKARZY /

W leczenie stomatologicznym często dochodzi do sytuacji, w których z powodu komplikacji wynikających z nietypowej budowy anatomicznej kanałów korzeniowych zębów bądź braku odpowiedniego sprzętu, nie ma możliwości satysfakcjonującego leczenia pacjentów. Proponujemy zatem Państwu skorzystanie z naszej wiedzy i doświadczenia. Wystarczy tylko wydrukować skierowanie.

Po zakończonym leczeniu zawsze oddajemy pacjenta w Wasze ręce, wraz opisem i zdjęciami, kierując się uczciwością i lojalnością wobec kolegów lekarzy.  


KONTAKT /

42 710 76 47


697 107 647


95-015 Głowno, ul. T. Czackiego2
Email: info@hollydent.pl

 

96-100 Skierniewice, ul. Kopernika 5

Tel 606 54 55 05


FORMULARZ KONTAKTOWY

Copyright © 2013 Hollydent

strony internetowe łódź

Skomplikowane leczenie kanałowe, czyli leczenie endodontyczne, udrażnianie zobliterowanych kanałów, usuwanie złamanych narzędzi, zabiegi te wmagają wiedzy i precyzji ale również odpowiedniego, najnowocześniejszego sprzętu. Wszystko to dostępne jest w HOLLYDENT. Dlatego też lekarze dentyści kierując do nas pacjentów mają gwarancję rzetelnie wykonanych zabiegów a solidarność zawodowa gwarantuje powrót pacjentów po zakończonym leczeniu.

Pacjenci poszukujący rozwiązań estetycznych, kompleksowego leczenia stomatologicznego, którego efektem będzie hollywoodzki uśmiech odnajdą w naszych gabinetach pełną satysfakcję i zadowolenie.